Powiększenie ust kwasem hialuronowym

W dzisiejszych czasach jest wiele możliwości powiększenia ust. Drogeryjne półki uginają się pod ciężarem błyszczyków, szminek, pomadek, serum które gwarantują efekt ust jak u Kylie Jenner. Za to w medycynie estetycznej jedną z najbardziej popularnych opcji nadania odpowiedniego rozmiaru wargom, jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego.

Co to jest kwas hialuronowy?

Substancja ta inaczej nazywana jest „eliksirem młodości”. Występuje w organizmie człowieka w postaci soli sodowej i odpowiada za nawilżenie i ujędrnienie skóry. Najwięcej produkujemy go w okresie niemowlęcym, a tracimy około 40 roku życia. Ze względu na swoje wspaniałe właściwości ma zastosowania w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej.

Jakie będą twoje usta?

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego poprawi kształt, wielkość oraz strukturę ust. Twoje wargi będą kusząco pełne. Taki efekt utrzymuje się przez około 6 miesięcy i po tym czasie można powtórzyć sesje według własnego uznania. Pamiętajmy, że zabieg z użyciem kwasu powinien być przeprowadzany przez specjalistę. Należy uważnie wybrać wykwalifikowanego lekarza i klinikę, w której zamierzamy przeprowadzić zabieg. Komplikacje po zabiegu z kwasem mogą być poważne w skutkach dla naszego zdrowia.

Plusy użycia kwasu

Jeśli wahasz się nad możliwością powiększenia ust i boisz kaczego efektu, warto wybrać kwas hialuronowy. Dzięki temu lekarz wstrzykujący substancję będzie miał większa kontrole nad nadaniem odpowiedniej wielkości twoim wargom, oraz możliwość stopniowego powiększenia ust, bez karykaturalnego efektu „kaczego dzioba”.

Warto wspomnieć, że objawy (takie jak lekkie opuchnięcie czy zasinienie) pojawiające się po wstrzyknięciu kwasu nie są poważne i znikają po około 2-óch dniach. Jeśli jednak zauważymy długotrwały obrzęk i siniaki, powinniśmy niezwłocznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu.

Podsumowanie

Wstrzyknięcie kwasu to dobra opcja dla wszystkich dziewczyn, które nie chcą powiększyć ust na stałe, a jedynie przez pewien okres.
Po zabiegu warto zaopatrzyć się w specjalistyczne preparaty połączone z pielęgnacją. Odpowiednie kosmetyki ochronią nasze usta przed szkodliwym działaniem wodnych rodników i promieniami UV. Dzięki temu będziemy dłużej cieszyć się efektem większych i pełniejszych warg.

Jeśli nie wiesz gdzie powiększyć swoje usta zajrzyj do Sopockiej Fabryki Urody!