Czym się kierować wybierając pierścionek zaręczynowy?

Wybór pierścionka zaręczynowego nie jednemu mężczyźnie spędza sen z powiek. Nie tylko trzeba ustalić rozmiar, tak by przyszła narzeczona się nie zorientowała. Trzeba również ustalić, jaki pierścionek spodoba się przyszłej narzeczonej. Jak wybrać idealny pierścionek dla ukochanej kobiety? 

Styl jest najważniejszy

Pierścionek zaręczynowy jest biżuterią, którą kobiety chcą nosić cały czas. Przed zakupem warto zwrócić uwagę jaką biżuterię najczęściej nosi wybranka. Rozpiętość wzorów oraz stylów jest ogromna. Od klasycznych, delikatnych pierścionków poprzez awangardowe, odważne wzory, po styl retro. Kupując pierścionek zaręczynowy warto zwrócić na to uwagę i kierować się upodobaniami wybranki.

Wybierając pierścionek zaręczynowy warto pamiętać, że wybranka będzie nosiła go całe życie. Bardzo dobrze sprawdzają się wzory klasyczne, które są modne dziś i będą modne jeszcze wiele lat. Wzory awangardowe, czy retro mogą dziś podobać się przyszłej pannie młodej, co nie znaczy, że za kilka lat nie zmieni upodobań. Klasyczny pierścionek nie niesie ze sobą takiego niebezpieczeństwa.

Złoty pierścionek zaręczynowy w kształcie serca

Wybierz kolor złota

Czasy, gdy żółte złoto było jedynym trafnym wyborem już dawno minęły. Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na białe złoto lub wersję łączoną pierścionka, w której występuje białe i żółte złoto.

Decyzję o kolorze złota warto uzależnić od biżuterii, którą nosi przyszła narzeczona. Warto zwrócić uwagę jaki kolor biżuterii dominuje w szufladzie i zgodnie z tym wybrać kolor. Decydując się na inny kolor niż nosi narzeczona można narazić się na to, że pierścionek wyląduje w szufladzie i nie będzie często noszony, gdyż nie będzie do niczego pasował.

Czas na kamień

Pierścionek z diamentem jest marzeniem każdej kobiety. Nie każdy jednak może sobie na to pozwolić. Pierścionki zaręczynowe z cyrkonią bardzo dobrze mogą zastąpić diament. Wyglądają pięknie, elegancko i wizualnie prezentują się równie pięknie jak diament. Pierścionki zaręczynowe noszone w komplecie z łańcuszkiem, na którym będzie zawieszka serce z cyrkonią oraz złote kolczyki w kształcie serca to piękny zestaw, który chętnie założy każda kobieta.

Znając upodobania przyszłej narzeczonej można z dużym powodzeniem wybrać pierścionek zaręczynowy, który na prawdę spodoba się wybrance. Trzeba tylko ustalić rozmiar pierścionka i kupić go w dyskretny sposób, tak, by narzeczona nie zdążyła zorientować się jakie zamiary ma mężczyzna.

Pierścionek zaręczynowy starannie wybrany będzie towarzyszył przyszłej żonie wiele lat. Będzie przypominał o łączącym Was uczuciu.